Munkatársak

Munkatársaink

A múzeum vezetői

Dr. Kemecsi Lajos főigazgató foig@neprajz.hu
Dr. Veres Gábor általános főigazgató-helyettes veres.gabor@neprajz.hu
Dr. Granasztói Péter mb. gyűjteményi főigazgató-helyettes grana@neprajz.hu
Almásiné Kanyó Klára gazdasági igazgató kanyo.klara@neprajz.hu

 

Főigazgatói Titkárság

Dömök Zsuzsanna ügyviteli alkalmazott domok@neprajz.hu
Nagy Dóra ügyviteli alkalmazott nagy.dora@neprajz.hu
Viski Tímea ügyviteli alkalmazott viski.timea@neprajz.hu

 

Gyűjteményi Főosztály

Dr. Schleicher Veronika
főosztályvezető
schleicher. veronika@neprajz.hu
Dr. Szabó Magdolna főosztályvezető-helyettes szabo.magdolna@neprajz.hu
Madarász Szilvia ügyviteli alkalmazott madarasz.szilvia@neprajz.hu

 

Gazdálkodásgyűjtemény

Móser Tamás muzeológus
földművelés-gyűjtemény
moser.tamas@neprajz.hu
Dr. Veres Gábor főmuzeológus
gyűjtögetésgyűjtemény, halászatgyűjtemény
veres.gabor@neprajz.hu

 

Technológiagyűjtemény

Kőszegi Gábor muzeológus
mesterséggyűjtemény
koszegi.gabor@neprajz.hu
Móser Tamás muzeológus
közlekedésgyűjtemény, építkezésgyűjtemény
moser.tamas@neprajz.hu

 

Háztartásgyűjtemény

Molnár Tamás muzeológus
bútor- és világítóeszköz-gyűjtemény
molnar.tamas@neprajz.hu
Dr. Szarvas Zsuzsa főmuzeológus
táplálkozásgyűjtemény, kosárgyűjtemény
szarvas@neprajz.hu
Dr. Vida Gabriella főmuzeológus
kerámiagyűjtemény
vida@neprajz.hu

 

Textilgyűjtemény

Fülöp Hajnalka muzeológus
textil- és viseletgyűjtemény
fhajni@neprajz.hu
Lackner Mónika főmuzeológus
textil- és viseletgyűjtemény
lackner@neprajz.hu

 

Rítusgyűjtemény

Foster Hannah muzeológus
szokás- és játékgyűjtemény
foster.hannah@neprajz.hu
Dr. Sedlmayr Krisztina főmuzeológus
egyházi gyűjtemény
sedlmayr@neprajz.hu
Gärtner Petra muzeológus
egyházi gyűjtemény
gartner.petra@neprajz.hu

 

Regionális (nemzetközi) gyűjtemények

Dr. Gyarmati János főmuzeológus
Amerika-gyűjtemény (régészet), Óceánia-gyűjtemény
gyarmati@neprajz.hu
Dr. Földessy Edina főmuzeológus
Afrika-gyűjtemény
foldessy@neprajz.hu
Mácsai Boglárka muzeológus
Európa-gyűjtemény
macsai.boglarka@neprajz.hu
Dr. Szeljak György főmuzeológus
Amerika-gyűjtemény (néprajz)
szeljak@neprajz.hu
Dr. Régi Tamás muzeológus, Afrika-gyűjtemény regi.tamas@neprajz.hu
Paréj Gabriella muzeológus
Európa-gyűjtemény
parej.gabriella@neprajz.hu
Gärtner Petra muzeológus
Ázsia-gyűjtemény, Európa-gyűjtemény
gartner.petra@neprajz.hu
Dr. Wilhelm Gábor főmuzeológus
Ázsia-gyűjtemény
wilhelm.gabor@neprajz.hu

 

Gyűjteménykezelők

Almási Alma múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő                        almasi.alma@neprajz.hu
Bagi Hajnalka gyűjteménykezelő bagi.hajnalka@neprajz.hu
Boldogh Balázs gyűjteménykezelő bbalazs@neprajz.hu
Bozsik Gyöngyi gyűjteménykezelő bogyo@neprajz.hu
Csordás Zsuzsanna múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő csordas.zsuzsanna@neprajz.hu
Demetrovits Tibor múzeumi kiállításrendező asszisztens demetrovits.tibor@neprajz.hu
Dvorák Sándor gyűjteménykezelő dvorak.sandor@neprajz.hu
Gömöri Gyöngyi gyűjteménykezelő gomori.gyongyi@neprajz.hu
Gráfik Anna gyűjteménykezelő grafik.anna@neprajz.hu
Gömöri Erzsébet Gyöngyi múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő gomori.gyongyi@neprajz.hu
Nagymarosy Ádám gyűjteménykezelő ademon@neprajz.hu
Simándi Zoltán múzeumi kiállításrendező asszisztens simandi.zoltan@neprajz.hu
Szabó-Gavallér Áron múzeumi kiállításrendező asszisztens szabo-gavaller.aron@neprajz.hu
Szekrényesy Réka gyűjteménykezelő, csoportvezető reka@neprajz.hu
Veczán Dávid múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő veczan.david@neprajz.hu

 

Bakos Áron muzeológus
projektmunkatárs állandó kiállítások                                
bakos.aron@neprajz.hu
Tihanyi Anna segédmuzeológus
projektmunkatárs állandó kiállítások
tihanyi.anna@neprajz.hu
Budavári Veronika segédmuzeológus budavari.veronika@neprajz.hu
Bulcsu László segédmuzeológus bulcsu.laszlo@neprajz.hu
Cs. Tóth Gabriella segédmuzeológus cs.toth.gabriella@neprajz.hu

 

MaDok-program

Dr. Frazon Zsófia
MaDok program vezetője   
muzeológus                                                           
frazon@neprajz.hu
Gellér Judit muzeológus geller.judit@neprajz.hu
Zsoldos Anna muzeológus zsoldos.anna@neprajz.hu

 

Etnológiai Archívum

Tasnádi Zsuzsanna főosztályvezető tasnadi@neprajz.hu
Győrfi Hajnalka ügyviteli alkalmazott hajni@neprajz.hu
Kutatószolgálat archivum@neprajz.hu

 

Fényképtár

Dr. Bata Tímea
gyűjteményvezető főmuzeológus
btimi@neprajz.hu
Dallos-Gebauer Hanga főmuzeológus
fényképgyűjtemény
gebauer@neprajz.hu
Nikl Istvánné Csorba Judit főmuzeológus
fényképgyűjtemény
csorba@neprajz.hu
Danó Vera Orsolya muzeológus
diapozitív-gyűjtemény
dano.orsolya@neprajz.hu
Szűcs Enikő segédmuzeológus
fényképgyűjtemény
szucs.eniko@neprajz.hu
Vári-Nagy Krisztina adatrögzítő vnk@neprajz.hu

 

Kézirattár

Dr. Granasztói Péter főmuzeológus,
mb. gyűjteményi főigazgató-helyettes
kéziratgyűjtemény
tudománytörténeti dokumentációs gyűjtemény inventáriumgyűjtemény
grana@neprajz.hu
Kovács Evelin muzeológus
kéziratgyűjtemény
inventáriumgyűjtemény
kovacs.evelin@neprajz.hu
Vörös Gabriella főmuzeológus
kéziratgyűjtemény
voros.gabi@neprajz.hu
Babai Zsófia múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő babai.zsofia@neprajz.hu
Szabó Ágnes múzeumi adatrögzítő szabo.agnes@neprajz.hu

 

Képarchívum

Tasnádi Zsuzsanna főmuzeológus
rajz- és festménygyűjtemény
nyomatgyűjtemény
térképgyűjtemény
tasnadi@neprajz.hu
Bene-Horváth Anna múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő horvath.anna@neprajz.hu

 

Mozgóképtár

Nikl Istvánné Csorba Judit főmuzeológus
film- és videogyűjtemény
csorba@neprajz.hu

 

Hangtár (hangzóanyagok gyűjteménye)

Dr. Pálóczy Krisztina főmuzeológus
népzenei gyűjtemény (hangzóanyagok és lejegyzések)
paloczy@neprajz.hu
Maczó Villő Ilona muzeológus asszisztens maczo.villo.ilona@neprajz.hu 
Wittmann Viktória gyűjteménykezelő wittmann@neprajz.hu

 

Műtárgyvédelmi és Restaurátori Főosztály

Tumpek Etelka főosztályvezető, restaurátor                                  tumpek.eta@neprajz.hu
Ronga Andrea állományvédelmi felelős                                        ronga.andrea@neprajz.hu
Bagi Orsolya restaurátor bagi.orsolya@neprajz.hu
Balázs Gyula restaurátor balazs.gyula@neprajz.hu
Balogh Imre restaurátor balogh.imre@neprajz.hu
Csikós Csilla restaurátor csikos@neprajz.hu
Éder Anita restaurátor eder.anita@neprajz.hu
Györök Natália restaurátor gyorok.natalia@neprajz.hu
Kabáczy Annamária restaurátor kabaczy.annamaria@neprajz.hu
Kopcsányi Mercédesz restaurátor kopcsanyi.mercedesz@neprajz.hu
Máté Julianna műtárgyvédelmi asszisztens mate.julianna@neprajz.hu
Nacsa Réka restaurátor nacsa.reka@neprajz.hu
Németh Gábor restaurátor nemeth.gabor@neprajz.hu
Perger Katalin restaurátor perger@neprajz.hu
Sipos Tamás restaurátor sipos.tamas@neprajz.hu
Sor Zita restaurátor sor.zita@neprajz.hu
Forgó Erika restaurátor forgo@neprajz.hu
Bakosné Fábián Mária szakmai főtanácsadó fabian.maria@neprajz.hu

 

Állományvédelmi csoport

Orosz Péter 
állományvédelmi csoportvezető           
orosz.peter@neprajz.hu
Egyed Péter
állományvédelmi asszisztens
egyed.peter@neprajz.hu
Tabi Orsolya
állományvédelmi asszisztens
tabi.orsolya@neprajz.hu

 

Nyilvántartási és Digitalizálási Főosztály

Odler Zsolt főosztályvezető odler.zsolt@neprajz.hu
Szamocseta Lilla muzeológus asszisztens szamocseta.lilla@neprajz.hu
Biró Gábor informatikus birogabor@neprajz.hu
Csámpai Erika adatrögzítő csampai.erika@neprajz.hu
Hercegh-D'Albini Zsuzsanna múzeumi regisztrátor dalbini.zsuzsa@neprajz.hu
Farkas-Ludmány Borbála múzeumi adattáros farkas.borbala@neprajz.hu
Érsek-Fazekas Anna adatrögzítő fazekas.anna@neprajz.hu
Horváth Kinga múzeumi adattáros horvath.kinga@neprajz.hu
Piller Mónika muzeológus asszisztens piller.monika@neprajz.hu
Pintérné Kovács Zsuzsa
nyilvántartási gyűjteménykezelő
pizsu@neprajz.hu
Pribusz Erika adatrögzítő simone@neprajz.hu

 

Fotó- és digitalizálási műhely

Sarnyai Krisztina fényképész skriszti@neprajz.hu
Garai Edit fényképész garai.edit@neprajz.hu
Szász Marcell fényképész szasz.marcell@neprajz.hu

 

Kommunikációs Főosztály

Berényi Marianna mb. főosztályvezető berenyi.marianna@neprajz.hu
Hargitai Dominika kommunikációs munkatárs hargitai.dominika@neprajz.hu
Hering Orsolya kommunikációs munkatárs hering.orsolya@neprajz.hu
Incze László videótechnikus incze.laszlo@neprajz.hu
Lónárt Adrienn kommunikációs referens lonart.adrienn@neprajz.hu

 

Szerkesztőség

Szentirmai Dóra szerkesztő                                                  szentirmai.dora@neprajz.hu
Dombovári Ágnes grafikus dombovari.agnes@neprajz.hu
Hoffmann Tamás Boldizsár grafikus hoffmann.boldizsar@neprajz.hu

 

Ismeretközvetítési Főosztály

Éliás István főosztályvezető                                       elias.istvan@neprajz.hu
Kolostori Kincső múzeumpedagógus kolostori.kincso@neprajz.hu
Koltay Erika múzeumpedagógus koltay@neprajz.hu
Molnár József múzeumpedagógus molnar.jozsef@neprajz.hu
Rosta Helga múzeumpedagógus rosta.helga@neprajz.hu
Söptei Eszter múzeumpedagógus soptei.eszter@neprajz.hu

 

Könyvtár

Szöllősy Gabriella főosztályvezető szollosy@neprajz.hu
Hegyi Dóra könyvtáros dora@neprajz.hu
Labancz Edit könyvtáros labancz.edit@neprajz.hu
Mészáros Borbála könyvtáros meszbori@neprajz.hu
Tusor Kinga könyvtáros tusor.kinga @ neprajz.hu
Szabó Balázs gyűjteménykezelő szabo.balazs@neprajz.hu


 

Gazdasági és Számviteli Főosztály

Deme Mónika főosztályvezető deme.monika@neprajz.hu
Farkas Zsuzsanna gazdasági ügyintéző farkas.zsuzsanna@neprajz.hu
Miklián Istvánné főkönyvelő miklian.istvanne@neprajz.hu
Nagy Emese gazdasági ügyintéző nagy.emese@neprajz.hu
Szanyiné Papp Henriett tárgyieszköz készlet analitikus könyvelő papp.henriett@neprajz.hu
Orbay Gergely István tárgyieszköz készlet analitikus könyvelő orbay.gergely@neprajz.hu
Pintér-Szabó Szilvia pénzügyi referens pinter-szabo.szilvia@neprajz.hu
Kucsora Hedvig Zita pénzügyi ügyintéző kucsora.hedvig@neprajz.hu


 

Üzemeltetési Főosztály

Farkas Sándor mb. főosztályvezető farkas.sandor@neprajz.hu
Nágelné Magyar Ildikó ügyviteli alkalmazott magyar.ildiko@neprajz.hu
Szabó László fenntartási alkalmazott szabol@neprajz.hu
Cseke Ferenc fenntartási alkalmazott cseke.ferenc@neprajz.hu
Csaba Kornél fenntartási alkalmazott csaba.kornel@neprajz.hu
Csibi Ferenc fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) csibi.ferenc@neprajz.hu
Kiss István fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) kiss.istvan@neprajz.hu
Zobolyák Ferenc fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) zobolyak.ferenc@neprajz.hu
Árvainé Jakab Anna intézményi takarító  
Bujka Rudolfné intézményi takarító  


 

Jog - Beszerzési és HR Főosztály

Barta Nikoletta gazdasági ügyintéző                             barta.nikoletta@neprajz.hu
Dr. Császár Boglárka jogász csaszar.boglarka@neprajz.hu
Kiss-Guba Krisztina gazdasági ügyintéző kiss.guba.krisztina@neprajz.hu
Horváthné Fekete Andrea
munkaügyi ügyintéző
fekete.andrea@neprajz.hu
Hummel Péter Imre jogi ügyintéző hummel.peter@neprajz.hu
Laurenczy Edit munkaügyi ügyintéző laurenczy.edit@neprajz.hu
Dr. Szép Barbara jogász szep.barbara@neprajz.hu
Vajda Annamária jogi asszisztens vajda.annamaria@neprajz.hu


 

Kiállítás- és Rendezvényszervezési Főosztály

Nagel Edith mb. főosztályvezető
rendezvényreferens                                           
nagele@neprajz.hu
Tóth Krisztina 
rendezvényszervezési asszisztens
toth.krisztina@neprajz.hu
Lipécz Tamás 
hang-, világítás és videótechnikus
lipecz.tamas@neprajz.hu

 


Marketing Főosztály

Novák Gabriella főosztályvezető                                  novak.gabriella@neprajz.hu
Adamecz Ágnes valutapénztáros adamecz.agnes@neprajz.hu
Banka Solange marketing munkatárs banka.solange@neprajz.hu
Győri Péter koordinátor gyori.peter@neprajz.hu
Hollósi Laura Anasztázia recepciós hollosi.laura@neprajz.hu
Hóman Katalin eladó homan.katalin@neprajz.hu
Horváth Zsófia eladó horvath.zsofia@neprajz.hu
Ispán Valéria pénztáros ispan.valeria@neprajz.hu
Kamondi Gabriella eladó kamondi.gabriella@neprajz.hu
Kapitány Petra marketing asszisztens kapitany.petra@neprajz.hu
Kurucz Anikó pénztáros kurucz.aniko@neprajz.hu
Kutrucz Tímea eladó kutrucz.timea@neprajz.hu
Linhardt Fanni pénztáros fannilinhardt@gmail.com
Lovászi Luca eladó lovaszi.luca@neprajz.hu
Martin Judit koordinátor martin.judit@neprajz.hu
Mohácsi Angéla könyvesbolti eladó mohacsi.angela@neprajz.hu
Pál László pénztáros pal.laszlo@neprajz.hu
Sári Tamás koordinátor sari.tamas@neprajz.hu
Sklenszky Rebeka koordinátor sklenszky.rebeka@neprajz.hu
Szabó László eladó szabo2.laszlo@neprajz.hu
Szalontai Judit Zsófia asszisztens szalontai.judit@neprajz.hu
Váradi Mónika koordinátor varadi.monika@neprajz.hu
Varga Tamás irodai recepciós  


 

Nemzetközi Kapcsolatok

Bazsó Borka Eszter
nemzetközi kapcsolatok referens                    
bazso.borka@neprajz.hu 

 


Informatikai osztály

Kocsis Zoltán mb. osztályvezető
informatikus                                                              
kocsis.zoltan@neprajz.hu    
Erdei Attila informatikus erdei@neprajz.hu
Almási Miklós informatikus almasi.miklos@neprajz.hu

 

Biztonsági Osztály

Kis Zoltán biztonsági osztályvezető                kis.zoltan@neprajz.hu
Frankó Tamás biztonsági munkatárs franko.tamas@neprajz.hu
Horváth Attila biztonsági munkatárs horvath.attila@neprajz.hu
Pálfalvi Balázs biztonsági munkatárs                         palfalvi.balazs@neprajz.hu
JEGYEK