Munkatársak

Munkatársaink

A múzeum vezetői

Dr. Kemecsi Lajos főigazgató foig@neprajz.hu +36 1 474 2110
Dr. Veres Gábor általános főigazgató-helyettes foigh@neprajz.hu +36 1 474 2120
Dr. Granasztói Péter  gyűjteményi főigazgató-helyettes gyfoigh@neprajz.hu +36 1 474 2130
Almásiné Kanyó Klára gazdasági igazgató kanyo.klara@neprajz.hu +36 1 474 2141

 

Főigazgatói Titkárság

Dömök Zsuzsanna titkársági asszisztens domok@neprajz.hu +36 1 474 2110 +36 30 6686611
Nagy Dóra ügyviteli alkalmazott nagy.dora@neprajz.hu +36 1 474 2120 +36 30 7187875

 

Gyűjteményi Főosztály

Schleicher Vera PhD
főosztályvezető
schleicher. veronika@neprajz.hu +36 1 474 2171 +36 30 5590892
Dr. Szabó Magdolna főosztályvezető-helyettes szabo.magdolna@neprajz.hu +36 1 474 4080 +36 30 7404038
Madarász Szilvia ügyviteli alkalmazott madarasz.szilvia@neprajz.hu +36 1 474 2170 +36 30 7196838
Viski Tímea ügyviteli alkalmazott viski.timea@neprajz.hu +36 70 465 4060 +36 30 3758179

 

Gazdálkodásgyűjtemény

Hajdu Ágnes segédmuzeológus
Halászat- és gyűjtögetésgyűjtemény
hajdu.agnes@neprajz.hu - +36 30 6899599
Móser Tamás muzeológus
Földművelés-gyűjtemény
moser.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2188 +36 30 2039962
Dr. Veres Gábor főmuzeológus
Halászat- és gyűjtögetésgyűjtemény
veres.gabor@neprajz.hu +36 1 474 2120 -

 

Technológiagyűjtemény

Kőszegi Gábor muzeológus
Mesterséggyűjtemény
koszegi.gabor@neprajz.hu +36 1 474 2187 +36 70 8868611
Móser Tamás muzeológus
Közlekedésgyűjtemény, Építkezésgyűjtemény
moser.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2188 +36 30 2039962

 

Háztartásgyűjtemény

Molnár Tamás muzeológus
Bútor- és világítóeszköz-gyűjtemény
molnar.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2180 +36 30 7404842
Dr. Szarvas Zsuzsa főmuzeológus
főmuzeológus, projektvezető
Táplálkozásgyűjtemény,
Állandó kiállítások
szarvas@neprajz.hu +36 1 474 2177 +36 30 6686615
Dr. Vida Gabriella főmuzeológus
Háztartásgyűjtemény - Kerámiagyűjtemény
vida@neprajz.hu +36 1 474 2175 +36 30 7409390

 

Textilgyűjtemény

Budavári Veronika segédmuzeológus
Textil- és viseletgyűjtemény
budavari.veronika@neprajz.hu +36 1 474 2184 +36 30 1315062
Fülöp Hajnalka muzeológus
Textil- és viseletgyűjtemény
fhajni@neprajz.hu +36 1 474 2185 +36 30 7409839
Lackner Mónika főmuzeológus
Textil- és viseletgyűjtemény
lackner@neprajz.hu +36 1 474 2186 +36 30 7406449

 

Rítusgyűjtemény

Foster Hannah Daisy muzeológus
Szokás- és játékgyűjtemény
foster.hannah@neprajz.hu - +36 70 8868612
Dr. Sedlmayr Krisztina főmuzeológus
Egyházi gyűjtemény
sedlmayr@neprajz.hu +36 1 474 2176 +36 30 5589592
Gärtner Petra muzeológus
Egyházi gyűjtemény
gartner.petra@neprajz.hu +36 1 474 2189 +36 30 3759326
Dr. Vass Erika muzeológus
Egyházi gyűjtemény
vass.erika@neprajz.hu +36 1 474 2172 +36 30 3476603

 

Regionális (nemzetközi) gyűjtemények

Dr. Gyarmati János főmuzeológus
Amerika-gyűjtemény (régészet), Óceánia-gyűjtemény
gyarmati@neprajz.hu +36 1 474 2182 +36 30 7406288
Földessy Edina főmuzeológus
Afrika-gyűjtemény
foldessy@neprajz.hu +36 1 474 2181 +36 30 7407881
Dr. Mácsai Boglárka muzeológus
Európa-gyűjtemény
macsai.boglarka@neprajz.hu - +36 30 0943382
Dr. Szeljak György főmuzeológus
Amerika-gyűjtemény (néprajz)
szeljak@neprajz.hu +36 1 474 2192 +36 30 6069557
Dr. Régi Tamás muzeológus, Afrika-gyűjtemény regi.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2191 +36 30 3769301
Paréj Gabriella muzeológus
Európa-gyűjtemény
parej.gabriella@neprajz.hu +36 1 474 2190 +36 30 7410102
Gärtner Petra muzeológus
Ázsia-gyűjtemény, Európa-gyűjtemény
gartner.petra@neprajz.hu +36 1 474 2189 +36 30 3759326
Wilhelm Gábor főmuzeológus
Ázsia-gyűjtemény
wilhelm.gabor@neprajz.hu +36 1 474 2193 +36 30 6069554
Biró Anna muzeológus,
Óceánia-gyűjtemény
biro.anna@neprajz.hu +36 1 474 2183 +36 30 3476468
Zatykó Vivien muzeológus
Európa-gyűjtemény
zatyko.vivien@neprajz.hu +36 1 474 2178 +36 30 0945675

 

Gyűjteménykezelők

Almási Alma múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő                        almasi.alma@neprajz.hu +36 1 474 4082 +36 30 1315061
Bagi Hajnalka gyűjteménykezelő bagi.hajnalka@neprajz.hu +36 1 474 4086 +36 70 8868619
Boldogh Balázs gyűjteménykezelő bbalazs@neprajz.hu +36 1 474 4091 +36 70 8868614
Bozsik Gyöngyi gyűjteménykezelő bogyo@neprajz.hu +36 1 474 4083 +36 30 6069562
Csordás Zsuzsanna múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő csordas.zsuzsanna@neprajz.hu    
Demetrovits Tibor múzeumi kiállításrendező asszisztens demetrovits.tibor@neprajz.hu +36 1 474 4088 +36 30 1315068
Dvorák Sándor gyűjteménykezelő dvorak.sandor@neprajz.hu +36 1 474 4084 +36 70 8868615
Gráfik Anna gyűjteménykezelő grafik.anna@neprajz.hu - +36 30 1315064
Gömöri Erzsébet Gyöngyi múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő gomori.gyongyi@neprajz.hu +36 1 474 4085 +36 30 7188743
Nagymarosy Ádám gyűjteménykezelő ademon@neprajz.hu +36 1 474 4092 +36 70 8868616
Simándi Zoltán múzeumi kiállításrendező asszisztens simandi.zoltan@neprajz.hu +36 1 474 4089 +36 30 6899601
Szabó-Gavallér Áron múzeumi kiállításrendező asszisztens szabo-gavaller.aron@neprajz.hu +36 1 474 4087 +36 30 1315063
Szekrényesy Réka gyűjteménykezelő, csoportvezető reka@neprajz.hu +36 1 474 4090 +36 30 6899597
Veczán Dávid múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő veczan.david@neprajz.hu +36 1 474 4093 +36 30 7405427

 

Bakos Áron muzeológus
projektmunkatárs állandó kiállítások 
bakos.aron@neprajz.hu - +36 30 7406229
Tihanyi Anna segédmuzeológus
projektmunkatárs állandó kiállítások
tihanyi.anna@neprajz.hu +36 1 474 4081  +36 30 7188056
Budavári Veronika segédmuzeológus budavari.veronika@neprajz.hu +36 1 474 2184 +36 30 1315062
Bulcsu László segédmuzeológus bulcsu.laszlo@neprajz.hu +36 1 474 2174 +36 30 7197942
Cs. Tóth Gabriella segédmuzeológus cs.toth.gabriella@neprajz.hu +36 1 474 2179 +36 30 7405621

 

Látványtervezés

Boros Viktória látványtervező    boros.viktoria@neprajz.hu     +36 30 3476223

 

MaDok-program

Dr. Frazon Zsófia
MaDok program vezetője   
muzeológus                                  
frazon@neprajz.hu +36 1 474 2250     +36 30 5587698
Dr. Gellér Judit muzeológus geller.judit@neprajz.hu +36 1 474 2251      
Zsoldos Anna muzeológus zsoldos.anna@neprajz.hu +36 1 474 2252     

 

Etnológiai Archívum

Tasnádi Zsuzsanna főosztályvezető tasnadi@neprajz.hu +36 1 474 2210    +36 30 6069559
Győrfi Hajnalka ügyviteli alkalmazott hajni@neprajz.hu +36 1 474 2130    +36 30 1313068
Kutatószolgálat archivum@neprajz.hu    

 

Fényképtár

Dr. Bata Tímea
gyűjteményvezető főmuzeológus
btimi@neprajz.hu +36 1 474 2220 +36 30 7188624 
Bognár Dominika Deodáta  gyűjteménykezelő
Fényképgyűjtemény
bognar.dominika@neprajz.hu +36 1 474 2215 +36 30 3778973
Dallos-Gebauer Hanga főmuzeológus
Fényképgyűjtemény
gebauer@neprajz.hu - +36 30 6686610
Csorba Judit főmuzeológus
Fényképgyűjtemény
csorba@neprajz.hu +36 1 474 2221 +36 30 6686612
Danó Vera Orsolya muzeológus
Diapozitív-gyűjtemény
dano.orsolya@neprajz.hu +36 1 474 2223 +36 30 1313065
Szűcs Enikő segédmuzeológus
Fényképgyűjtemény
szucs.eniko@neprajz.hu +36 1 474 2218 +36 30 1313061
Vári-Nagy Krisztina adatrögzítő vnk@neprajz.hu - +36 30 6686617

 

Kézirattár

Dr. Granasztói Péter főmuzeológus,
gyűjteményi főigazgató-helyettes
Kéziratgyűjtemény
Tudománytörténeti dokumentációs gyűjtemény, Inventáriumgyűjtemény
gyfoigh@neprajz.hu +36 1 474 2130 -
Kovács Evelin muzeológus
Kéziratgyűjtemény
Inventáriumgyűjtemény
kovacs.evelin@neprajz.hu +36 1 474 2217 +36 30 7411035
Lovászik Zsombor Andor gyűjteménykezelő lovaszik.zsombor@neprajz.hu +36 1 474 2225 +36 30 1313069
Vörös Gabriella főmuzeológus
Kéziratgyűjtemény
voros.gabi@neprajz.hu +36 1 474 2219 +36 30 6069553
Babai Zsófia múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő babai.zsofia@neprajz.hu +36 1 474 2214 +36 30 1315073
Szabó Ágnes múzeumi adatrögzítő szabo.agnes@neprajz.hu +36 1 474 2216 +36 30 1313060 
Radóci Virág  gyűjteménykezelő
Kézirattár
radoci.virag@neprajz.hu +36 1 474 2224 +36 30 1315105

 

Képarchívum

Tasnádi Zsuzsanna főmuzeológus
Rajz- és festménygyűjtemény
Nyomatgyűjtemény
Térképgyűjtemény
tasnadi@neprajz.hu +36 1 474 2210 +36 30 6069559
Bene-Horváth Anna Ágnes segédmuzeológus bene-horvath.anna@neprajz.hu +36 1 474 2226 -

 

Mozgóképtár

Csorba Judit főmuzeológus
Film- és videogyűjtemény
csorba@neprajz.hu +36 1 474 2221 +36 30 6686612

 

Hangtár (hangzóanyagok gyűjteménye)

Dr. Pálóczy Krisztina főmuzeológus
népzenei gyűjtemény (hangzóanyagok és lejegyzések)
paloczy@neprajz.hu +36 1 474 2212 +36 70 8868613
Boudny Ferenc  hangtechnikus boudny.ferenc@neprajz.hu +36 1 474 2541 +36 30 0941699
Maczó Villő Ilona
muzeológus asszisztens
maczo.villo.ilona@neprajz.hu  +36 1 474 2211 +36 30 1313067
Wittmann Viktória 
gyűjteménykezelő
wittmann@neprajz.hu +36 1 474 2213 +36 30 7186396

 

Műtárgyvédelmi és Restaurátori Főosztály

Tumpek Etelka főosztályvezető, restaurátor                 tumpek.eta@neprajz.hu +36 70 465 4062 +36 30 7407847
Ronga Andrea 
állományvédelmi felelős                    
ronga.andrea@neprajz.hu +36 70 465 4065 +36 30 7407573
Bagi Orsolya restaurátor bagi.orsolya@neprajz.hu +36 70 465 4078 -
Balogh Imre restaurátor balogh.imre@neprajz.hu +36 70 465 4075 +36 30 1315075
Bozsik Bella állományvédelmi asszisztens bozsik.bella@neprajz.hu +36 70 465 4074 -
Csikós Csilla restaurátor csilla@neprajz.hu +36 70 465 4077 +36 30 7412786
Cs. Tóth Levente restaurátor cs.toth.levente@neprajz.hu +36 70 465 4078 +36 30 7192054
Éder Anita restaurátor eder.anita@neprajz.hu +36 70 465 4073 +36 30 7193607
Fábián Mária  állományvédelmi tanácsadó fabian.maria@neprajz.hu +36 70 465 4066 +36 30 6899603
Forgó Erika restaurátor forgo@neprajz.hu +36 70 465 4072 +36 30 7415406
Györök Natália restaurátor gyorok.natalia@neprajz.hu +36 70 465 4076 +36 30 7195230
Kabáczy Annamária restaurátor kabaczy.annamaria@neprajz.hu +36 70 465 4072 +36 30 1313066
Kisterenyei Balázs restaurátor kisterenyei.balazs@neprajz.hu +36 70 465 4076 +36 30 3476458
Máté Julianna restaurátor mate.julianna@neprajz.hu +36 70 465 4072 +36 30 7404601
Molnár Borbála Eszter  állományvédelmi asszisztens molnar.borbala@neprajz.hu +36 70 465 4072 +36 30 3771930
Nacsa Réka restaurátor nacsa.reka@neprajz.hu +36 70 465 4075 +36 30 7414836
Németh Gábor restaurátor nemeth.gabor@neprajz.hu +36 70 465 4076 +36 30 6899602
Papdi Csilla restaurátor papdi.csilla@neprajz.hu +36 70 465 4075 +36 30 0939042
Perger Andrea restaurátor perger.andrea@neprajz.hu +36 70 465 4078 +36 30 3871317
Perger Katalin restaurátor perger@neprajz.hu +36 70 465 4078 +36 30 7196853
Sipos Tamás restaurátor sipos.tamas@neprajz.hu +36 70 465 4078 +36 30 7192801
Sor Zita restaurátor sor.zita@neprajz.hu +36 70 465 4077 +36 30 1315071
Zelenák Orsolya restaurátor zelenak.orsolya@neprajz.hu +36 70 465 4078 +36 30 3871703

 

Állományvédelmi csoport

Orosz Péter 
állományvédelmi csoportvezető           
orosz.peter@neprajz.hu +36 1 474 4070 +36 30 2844958
Bozsik Bella
állományvédelmi asszisztens
bozsik.bella@neprajz.hu +36 1 474 4074 -
Egyed Péter
állományvédelmi asszisztens
egyed.peter@neprajz.hu +36 1 474 4071 +36 30 3769090
Tabi Orsolya
állományvédelmi asszisztens
tabi.orsolya@neprajz.hu +36 1 474 4073 +36 30 3763595

 

Nyilvántartási és Digitalizálási Főosztály

Odler Zsolt főosztályvezető odler.zsolt@neprajz.hu +36 1 474 2230 +36 30 6899600
Biró Gábor informatikus birogabor@neprajz.hu +36 1 474 2239 +36 30 7414180
Érsek-Fazekas Anna adatrögzítő fazekas.anna@neprajz.hu +36 1 474 2235 +36 30 1313071
Farkas-Ludmány Borbála múzeumi adattáros farkas.borbala@neprajz.hu +36 1 474 2232 +36 30 7417538
Hercegh-D'Albini Zsuzsanna múzeumi regisztrátor dalbini.zsuzsa@neprajz.hu +36 1 474 2234 +36 30 7190346
Horváth Kinga múzeumi adattáros horvath.kinga@neprajz.hu +36 1 474 2229 +36 30 1313072
Lőrincz Emőke Éva  kreatív digitális tartalomfejlesztő lorincz.emoke@neprajz.hu +36 1 474 2238 + 36 30 3199995
Pantyelejev Natali Andrea  digitális tartalomfejlesztő pantyelejev.natali@neprajz.hu +36 1 474 2229 +36 30 1315108
Piller Mónika muzeológus asszisztens piller.monika@neprajz.hu +36 1 474 2233 +36 30 3756540
Pribusz Erika adatrögzítő simone@neprajz.hu +36 1 474 2237 +36 30 6686619
Szamocseta Lilla muzeológus asszisztens szamocseta.lilla@neprajz.hu +36 1 474 2231 +36 30 3756706

 

Fotó- és digitalizálási műhely

Sarnyai Krisztina fényképész skriszti@neprajz.hu +36 1 474 4068 +36 30 6069555
Garai Edit fényképész garai.edit@neprajz.hu +36 1 474 4067 +36 30 3755117
Szász Marcell fényképész szasz.marcell@neprajz.hu +36 1 474 4069 +36 30 1313070

 

Kommunikációs Főosztály

Dr. Berényi Marianna főosztályvezető berenyi.marianna@neprajz.hu +36 1 474 2270 +36 30 7887552
Czeczon Csenge kommunikációs munkatárs czeczon.csenge@neprajz.hu +36 1 474 2274 +36 30 3199576
Hargitai Dominika kommunikációs munkatárs hargitai.dominika@neprajz.hu - +36 30 5588456
Incze László videótechnikus incze.laszlo@neprajz.hu +36 1 474 2273 -
Lónárt Adrienn kommunikációs referens lonart.adrienn@neprajz.hu +36 1 474 2271 +36 30 3768203
Molnár Luca sajtóreferens molnar.luca@neprajz.hu +36 1 474 2272 +36 30 3871704

 

Szerkesztőség

Farkas Miklós Ferenc fordító farkas.miklos@neprajz.hu - -
Hoffmann Tamás Boldizsár grafikus hoffmann.boldizsar@neprajz.hu +36 1 474 2267 +36 30 5587935
Hódi Rezső grafikus hodi.rezso@neprajz.hu +36 1 474 2305 +36 30 6069551
Kemény Márton kemenym@neprajz.hu - +36 30 1313073
Szentirmai Dóra szerkesztő    szentirmai.dora@neprajz.hu +36 1 474 2266 +36 30 1315065

 

Ismeretközvetítési Főosztály

Éliás István főosztályvezető                          elias.istvan@neprajz.hu +36 1 474 2310 +36 30 3772050
Balogh Dániel múzeumpedagógus balogh.daniel@neprajz.hu +36 1 474 2313 -
Farkas Rita múzeumpedagógus farkas.rita@neprajz.hu +36 1 474 2314 -
Filó Veronika múzeumpedagógus filo.veronika@neprajz.hu +36 1 474 2317 +36 30 7405364
Gábor-Szabó Zsuzsanna múzeumpedagógus asszisztens gabor-szabo.zsuzsanna@neprajz.hu - -
Kolostori Kincső múzeumpedagógus kolostori.kincso@neprajz.hu +36 1 474 2315 +36 30 2845137
Koltay Erika múzeumpedagógus koltay@neprajz.hu +36 1 474 2311 +36 30 6686614
Krajcsó Bence múzeumpedagógus krajcso.bence@neprajz.hu - -
Molnár József múzeumpedagógus molnar.jozsef@neprajz.hu +36 1 474 2316 +36 30 2845209
Tőkés Réka múzeumpedagógus tokes.reka@neprajz.hu +36 1 474 2312 +36 30 1313062

 

Könyvtár

Szöllősy Gabriella főosztályvezető szollosy@neprajz.hu +36 1 474 2280 +36 30 6899604
Hegyi Dóra könyvtáros dora@neprajz.hu +36 1 474 2281 +36 30 2039748
Labancz Edit könyvtáros labancz.edit@neprajz.hu +36 1 474 2282 +36 30 5590895
Mészáros Borbála könyvtáros meszbori@neprajz.hu +36 1 474 2283 +36 30 2039956
Tusor Kinga könyvtáros tusor.kinga @ neprajz.hu +36 1 474 2284 +36 30 7192753
Szabó Balázs gyűjteménykezelő szabo.balazs@neprajz.hu   +36 30 2039776


 

Gazdasági és Számviteli Főosztály

Deme Mónika pénzügyi referens deme.monika@neprajz.hu +36 1 474 2157 +36 30 2039787
Farkas Zsuzsanna gazdasági ügyintéző farkas.zsuzsanna@neprajz.hu +36 1 474 2140 +36 30 6069556
Miklián Istvánné főkönyvelő miklian.istvanne@neprajz.hu +36 1 474 2158 +36 30 2039882
Nagy Emese gazdasági ügyintéző nagy.emese@neprajz.hu +36 1 474 2156 +36 30 5587742
Szanyiné Papp Henriett tárgyieszköz készlet analitikus könyvelő papp.henriett@neprajz.hu +36 1 474 2142 +36 30 2039775
Orbay Gergely István tárgyieszköz készlet analitikus könyvelő orbay.gergely@neprajz.hu +36 1 474 2145 +36 30 1315074
Pintér-Szabó Szilvia pénzügyi referens pinter-szabo.szilvia@neprajz.hu +36 1 474 2159 +36 30 3476497
Kucsora Hedvig Zita pénzügyi ügyintéző kucsora.hedvig@neprajz.hu +36 1 474 2143 +36 30 1315072


 

Üzemeltetési Főosztály

Farkas Sándor mb. főosztályvezető farkas.sandor@neprajz.hu +36 1 474 2240 +36 30 1315066
Nágelné Magyar Ildikó ügyviteli alkalmazott magyar.ildiko@neprajz.hu +36 1 474 2242 +36 30 6069552
Szabó László fenntartási alkalmazott szabol@neprajz.hu +36 1 474 2241 +36 30 6069561
Cseke Ferenc fenntartási alkalmazott cseke.ferenc@neprajz.hu +36 1 474 2241 +36 70 8868620
Csaba Kornél fenntartási alkalmazott csaba.kornel@neprajz.hu +36 1 474 2241 +36 30 5591002
Csibi Ferenc fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) csibi.ferenc@neprajz.hu +36 1 474 2241 +36 30 3399388
Kiss István fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) kiss.istvan@neprajz.hu +36 1 474 2241 +36 30 1315067
Zobolyák Ferenc fenntartási alkalmazott (gépkocsivezető) zobolyak.ferenc@neprajz.hu +36 1 474 4097 +36 30 1315060
Árvainé Jakab Anna intézményi takarító     +36 30 3476717


 

Jog - Beszerzési és HR Főosztály

Kiss-Guba Krisztina
gazdasági ügyintéző
kiss.guba.krisztina@neprajz.hu +36 1 474 2152    +36 30 2845208
Horváthné Fekete Andrea
munkaügyi ügyintéző
fekete.andrea@neprajz.hu +36 1 474 2154 +36 30 1313063
Hummel Péter Imre jogi ügyintéző hummel.peter@neprajz.hu +36 1 474 2147 +36 30 1315069
Laurenczy Edit munkaügyi ügyintéző laurenczy.edit@neprajz.hu +36 1 474 2155 +36 30 1313064
Dr. Szép Barbara jogász szep.barbara@neprajz.hu +36 1 474 2149 +36 30 3475963


 

Kiállítás- és Rendezvényszervezési Főosztály

Nagel Edith mb. főosztályvezető
rendezvényreferens                                           
nagele@neprajz.hu +36 1 474 2260 +36 30 6069560
Tóth Krisztina 
rendezvényszervező
toth.krisztina@neprajz.hu +36 1 474 2261 +36 30 3476055
Németh Eszter
tárlatvezető és szervezői asszisztens
nemeth.eszter@neprajz.hu +36 1 474 2265 +36 30 6899598
Lipécz Tamás 
hang-, világítás és videótechnikus
lipecz.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2262 +36 30 2047730
Reisz György
hang-, világítás és videótechnikus
reisz.gyorgy@neprajz.hu +36 1 474 2264 +36 30 3476436
Lakatos Szilvia
tárlatvezető
lakatos.szilvia@neprajz.hu +36 1 474 2291 +36 30 3476437
Sári Tamás
tárlatvezető
sari.tamas@neprajz.hu +36 1 474 2292 +36 30 3476103

 


Marketing Főosztály

Novák Gabriella főosztályvezető                                  novak.gabriella@neprajz.hu
Adamecz Ágnes valutapénztáros adamecz.agnes@neprajz.hu
Banka Solange marketing munkatárs banka.solange@neprajz.hu
Győri Péter koordinátor gyori.peter@neprajz.hu
Hollósi Laura Anasztázia recepciós hollosi.laura@neprajz.hu
Hóman Katalin eladó homan.katalin@neprajz.hu
Horváth Zsófia eladó horvath.zsofia@neprajz.hu
Ispán Valéria pénztáros ispan.valeria@neprajz.hu
Kamondi Gabriella eladó kamondi.gabriella@neprajz.hu
Kapitány Petra marketing asszisztens kapitany.petra@neprajz.hu
Kurucz Anikó pénztáros kurucz.aniko@neprajz.hu
Kutrucz Tímea eladó kutrucz.timea@neprajz.hu
Linhardt Fanni pénztáros fannilinhardt@gmail.com
Lovászi Luca eladó lovaszi.luca@neprajz.hu
Martin Judit koordinátor martin.judit@neprajz.hu
Mohácsi Angéla könyvesbolti eladó mohacsi.angela@neprajz.hu
Pál László pénztáros pal.laszlo@neprajz.hu
Sári Tamás koordinátor sari.tamas@neprajz.hu
Sklenszky Rebeka koordinátor sklenszky.rebeka@neprajz.hu
Szabó László eladó szabo2.laszlo@neprajz.hu
Szalontai Judit Zsófia asszisztens szalontai.judit@neprajz.hu
Váradi Mónika koordinátor varadi.monika@neprajz.hu
Varga Tamás irodai recepciós  


 

Nemzetközi Kapcsolatok

Bazsó Borka Eszter
nemzetközi kapcsolatok referens                    
bazso.borka@neprajz.hu 

 


Informatikai osztály

Kocsis Zoltán mb. osztályvezető
informatikus                                                              
kocsis.zoltan@neprajz.hu    
Erdei Attila informatikus erdei@neprajz.hu
Almási Miklós informatikus almasi.miklos@neprajz.hu

 

Biztonsági Osztály

Kis Zoltán biztonsági osztályvezető                kis.zoltan@neprajz.hu
Frankó Tamás biztonsági munkatárs franko.tamas@neprajz.hu
Horváth Attila biztonsági munkatárs horvath.attila@neprajz.hu
Pálfalvi Balázs biztonsági munkatárs                         palfalvi.balazs@neprajz.hu
JEGYEK